Co to jest PRS?

2021-10-12 | Wawa_IRMiR

Mieszkania to temat coraz bardziej nagłaśniany publicznie i budzący zainteresowanie. Podcasty mieszkaniowe IRMiR to cykl nagrań, w których co tydzień wyjaśniamy podstawowe pojęcia i wskazujemy wiele powiązanych z mieszkaniami regulacji prawnych, zjawisk społecznych i praktycznych wyzwań, a co najważniejsze, wraz z podpowiedziami rozwiązań.

Wszystkie odcinki dostępne są na https://irmir.pl/podcasty-mieszkaniowe-irmir/. Nagrania są dostępne w formie wideo na kanale YouTube Instytutu – playlista: Podcasty mieszkaniowe IRMiR, na profilu Facebook Centrum Doradztwa Rewitalizacyjnego, a także w formie audio na platformach powiązanych z aplikacjami do słuchania i śledzenia podcastów: AnchorSpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts i innych.

Najnowszy, 30 odcinek wymaga skupienia: zawiera odszyfrowane skróty wielu nazw, głównie anglojęzycznych, i będące wyzwaniem źródła na koniec.

Zapraszamy do słuchania, dzielenia się tymi treściami, a także dyskusji i proponowania kolejnych tematów na Facebook Centrum Doradztwa Rewitalizacyjnego lub mailowo na adres: hmilewska-wilk@irmir.pl

Publikacje