Webinarium “Energooszczędna renowacja mieszkań w obszarach rewitalizacji”

2022-03-04 | Wawa_IRMiR

W imieniu Instytutu Rozwoju Miast i Regionów oraz naszych partnerów w projekcie EDINA: Inicjatywa Mieszkaniowa dla Europy Wschodniej (IWO e.V.) oraz Fundacji Poszanowania Energii (FPE) serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnym cyklu seminariów online (na platformie ZOOM) zatytułowanym: „Akademia Rewitalizacji – efektywność energetyczna budynków, dzielnic, miast i zagadnienia finansowe”.  

Webinarium w ramach I bloku tematycznego “Energooszczędna renowacja mieszkań w obszarach rewitalizacji”, odbędzie się w dniu 8 marca 2022 r., w godzinach  14:00 – 15:30.

Rejestracja jest dostępna pod linkiem: https://www.survio.com/survey/d/L8E3N6O1G9Z1O1E1M. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Plan spotkania:

1.      A. Rajkiewicz (Fundacja Poszanowania Energii)  

2.      Głęboka renowacja budynków wielorodzinnych – aspekty finansowe i regulacyjne. 

2.      Jacek Janas (Federacja Rynku Nieruchomości)

3.      Rola Zarządcy Nieruchomości w procesie termomodernizacji. 

Akademia rewitalizacji – seria webinariów – efektywność energetyczna budynków, dzielnic, miast i zagadnienia finansowe w ramach projektu “Edina – rozwój efektywności energetycznej w specjalnych strefach rewitalizacji i na obszarach miejskich”.

W świetle nowych celów UE w zakresie neutralności klimatycznej wszystkie państwa członkowskie stają przed tymi samymi wyzwaniami, które pilnie potrzebują odpowiednich rozwiązań. Dlatego organizujemy wiosenną sesję webinarową na temat efektywności energetycznej “Akademia Rewitalizacji – efektywność energetyczna budynków, dzielnic, miast i zagadnienia finansowe (serie webinariów)”. Cykl 12 seminariów internetowych dotyczyć będzie trzech bloków tematycznych:

  1. Energooszczędna renowacja budynków mieszkalnych na obszarach rewitalizacji (poziom budynku),
  2. Inteligentne miasta (poziom miasta),
  3. Neutralne klimatycznie dzielnice miasta (poziom dzielnicy).

Publikacje