Powrót Śniadań!

2017-11-02 | IRMiR

Już 13 listopada powracamy po dłuższej przerwie z cyklem seminariów „Śniadania u geografów”.
Będziemy spotykać się w wybrane poniedziałkowe poranki, żeby wymieniać się wiedzą i doświadczeniami z zakresu geografii, gospodarki przestrzennej, polityki miejskiej, socjologii miast oraz szeroko pojętego rozwoju regionalnego.

Na najbliższym spotkaniu gościć będziemy dr inż. arch. Agatę Twardoch z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, która opowie o architekturze kolektywnej, czyli miejscach wspólnych na osiedlach. W swojej pracy doktorskiej pisała o współczesnych kierunkach w kształtowaniu zabudowy mieszkaniowej, z naciskiem na nowe formy, takie jak cohousing czy kooperatywy, które powoli docierają także do Polski. Pani Agata zajmuje się projektowaniem na styku architektury, urbanistyki i krajobrazu, prowadzi warsztaty i pisze bloga.

Uczestnictwo w spotkaniach prosimy zgłaszać najpóźniej 3 dni przed terminem spotkania za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie wydarzenia.
Wydarzenie jest bezpłatne.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

Najbliższe spotkanie:
13 listopada 2017 r.
Godz.: 9:00 – 10:30

Miejsce:
Instytut Rozwoju Miast
ul. Cieszyńska 2, 30-015 Kraków
sala 10 (I piętro)

 

[ezcol_1quarter]chimera[/ezcol_1quarter] [ezcol_1quarter]Śniadaniowe przekąski zapewnia Chimera[/ezcol_1quarter] [ezcol_1quarter]

Publikacje