Mazovia Circular Congress

2018-09-28 | IRMiR

image002

W dniach 3-4 października 2018 r. w Płocku odbędzie się międzynarodowy kongres Mazovia Circular Congress. Wydarzenie skierowane jest m.in. do samorządów, przedsiębiorców, instytucji naukowych, firm świadczących usługi komunalne i dostawców nowych technologii. Podczas Kongresu zaprezentowane zostaną dobre praktyki miast, firm i instytucji otoczenia biznesu z całego świata oraz korzyści płynące z transformacji gospodarek w kierunku CE.

Zakres tematyczny obejmuje trzy obszary: Circular City, Circular Food oraz Circular Manufacturing, którym poświęcone będą prezentacje, debaty z udziałem ekspertów z Anglii, Danii, Szwecji, Hiszpanii, Francji, Rumunii i Polski. Eksperci wskażą co zrobić, aby produkt był bardziej eko, a jego produkcja przebiegała w sposób zrównoważony dla środowiska, czy jak rozwijać swój produkt z innym partnerem.
Wydarzenie tworzą trzy sceny tematyczne: Żywność/Food, Miasto/City, Produkcja/Manufacturing, indywidualne konsultacje z międzynarodowymi ekspertami oraz prelekcje i debaty.

Jeśli prowadzisz biznes i dysponujesz rozwiązaniami w obszarze Circular Economy weź udział w sesji HYDE PARK, gdzie będziesz mieć szansę ich zaprezentowania.

Program MCC dostępny na stronie.

Udział w kongresie po rejestracji jest bezpłatny. Zarejestruj się już dziś!

info_Circular_grafika

Publikacje