Konferencja „Miejskie inwestycje komunalne w procesie rozwoju” – PROGRAM i ZAPISY

2018-09-12 | IRMiR

Zapraszamy Państwa na konferencję oraz panel dyskusyjny pn. „Miejskie inwestycje komunalne w procesie rozwoju. Uwarunkowania i wyzwania”, organizowaną przez Krajowy Instytut Polityki Przestrzennej i Mieszkalnictwa w ramach Międzynarodowych Targów Building Industry Solutions.

Termin: 27 września 2018 r. w godz. 11:00–15:00

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo, hala E, sala konferencyjna nr 6

Konferencja i panel nie są objęte opłatą. Uczestnicy konferencji mają również możliwość skorzystania z oferty wystawienniczej Targów. Jednocześnie informujemy, iż organizatorzy nie pokrywają kosztów transportu oraz noclegu.

Zgłoszenia: Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa (imię i nazwisko oraz reprezentowana instytucja) na adres: inwestycje.kippim@irm.krakow.pl. Przed przesłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczą przetwarzania Danych Osobowych. Jednocześnie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na Targi, dostępnego tutaj

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt mailowy (inwestycje.kippim@irm.krakow.pl) lub telefoniczny (12 634 29 53 wew. 57).

PROGRAM

POLITYKA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Publikacje