Obraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w wynikach projektu Gospostrateg-NewUrbPact

2021-12-03 | Jaromir Matulewicz

Wnioski z projektu Gospostrateg-NewUrbPact oraz stan prac nad Strategią Rozwoju GZM – to główne tematy konferencji pn. „Od badania do działania: Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia w wynikach projektu Gospostrateg-NewUrbPact i pracach nad Strategią Rozwoju GZM“. Wydarzenie odbędzie się 17 grudnia br. (piątek) o godz. 9:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Będzie to okazja do zapoznania się z wynikami prac nt. oceny stanu i kierunków rozwoju Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Zaprezentowane zostaną:

  • wnioski z kończącego się projektu Gospostrateg (realizowanego przez Instytut Rozwoju Miast i Regionów w Krakowie we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii),
  • stan prac na Strategią Rozwoju GZM, w które zaangażowana jest firma doradcza PwC Polska;

Przewidziany jest również panel dyskusyjny z przedstawicieli samorządu lokalnego, naukowców i współorganizatorów.

 Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową, co oznacza ograniczoną liczbę uczestników na miejscu.  Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w Konferencji stacjonarnie, dostępna będzie transmisja online na stronie wydarzenia na portalu Facebook oraz na platformie Youtube.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową projektu NewUrbPact: https://newurbpact.pl/?p=1725 oraz dedykowaną stronę wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/980324139552626/?ref=newsfeed

Publikacje