Rada Naukowa IRMiR

Maciej Aulak
maciej.aulak@miir.gov.pl
SekretariatDPT@miir.gov.pl

Daniel Baliński
daniel.balinski@miir.gov.pl
SekretariatDSR@miir.gov.pl

Jacek Bielecki
jacek.bielecki@bgkn.pl

Piotr Fogel
fogel@igpim.pl

Karol Janas
kjanas@irm.krakow.pl

Antoni Matuszko
amatuszko@irm.krakow.pl

Andrzej Porawski
andrzej.porawski@zmp.poznan.pl

Dorota Szlenk – Dziubek
dszlenk@irm.krakow.pl

Aleksandra Jadach – Sepioło
ajadach-sepiolo@irm.krakow.pl

Jacek Woźniak
jacek.wozniak2@gmail.com

Marcin Zawicki
marcin.zawicki@uek.krakow.pl

Zygmunt Ziobrowski
zziobrowski@irm.krakow.pl





Dziennik zmian dokumentu

Publikacja
Podmiot publikujący: Dział Zarządzania i Marketingu
Osoba odpowiedzialna: Jaromir Matulewicz - Kierownik Działu
Osoba publikująca: Jaromir Matulewicz - Kierownik Działu
Data wytworzenia: 2016-11-10
Data publikacji: 2016-11-10
Data aktualizacji: 2017-05-08

Dziennik zmian dokumentu
2017-05-08 09:53:44 Jaromir Matulewicz Edycja
2016-06-09 13:34:30 Jaromir Matulewicz Edycja
2016-06-15 09:01:16 Jaromir Matulewicz Edycja
2017-07-25 15:27 Magdalena Bień Edycja
2018-01-08 13:04 Magdalena Bień Edycja
2019-01-09 12:00 Magdalena Bień Edycja